На Львівщину прибудуть американські вояки

Наступного року Сполучені Штати Америки планують відрядити на Яворівський полігон на Львівщині своїх військовослужбовців. Про це заявив надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, перебуваючи з візитом у Львові.

Посол уточнив, що американські військовослужбовці ділитимуться досвідом з українськими колегами.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, під час зустрічі з керівником Львівщини Юрієм Турянським Джеффрі Пайєтт обговорив впровадження в Україні реформ децентралізації влади, долю біженців з Криму та Сходу країни, енергетичну незалежність та економічну співпрацю із США.

Зокрема, Джефрі Пайєтт запевнив, що посольство США зацікавлене у поглибленні співпраці з Львівщиною. Посол запропонував організувати зустріч представників влади та бізнесу області з Американською торгівельною палатою в Україні.

Під час обговорення енергетичної незалежності України Юрій Турянський зазначив, що одним із ключових моментів у цьому питанні є збільшення кількості видобутку вугілля, зокрема, на території Львівсько-Волинського вугільного басейну. «Львівщина зацікавлена у вивченні досвіду енергетичних компаній Америки, які мають багато напрацювань в галузі видобутку корисних копалин», – сказав Турянський.

Loading...