На Львівщині мобілізували понад 7 тисяч військовозобов’язаних

Під час трьох черг мобілізації у Львівській області військові комісаріати скерували до Збройних сил України та інших військових формувань понад 7 тисяч військовозобов’язаних та 350 одиниць військової техніки.

Про це розповів т. в. о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський під час зустрічі з представниками громадськості, передає кореспондент «Вголосу».

Юрій Турянський розповів, що загальна сума залучених бюджетних коштів для допомоги військовим підрозділам, задіяним у бойових діях на Донбасі, становить 12 млн 407 тис. грн. Ці кошти освоювали 3-й батальйон територіальної оборони, 80-та окрема аеромобільна бригада оперативного командування «Північ», 24-та окрема механізована бригада оперативного командування «Північ», військові частини, батальйон «Львів», підрозділи Західного регіонального управління Держприкордонслужби та інші підрозділи, які воюють на Сході.

Нагадаємо, третій батальйон територіальної оборони Львівщини розформували в третій окремий мотопіхотний батальйон 24-ї окремої механізованої бригади.

Loading...