На Донбасі загинули понад 4,1 тисячі осіб, – ООН

У результаті бойових дій на сході України за станом на 11 листопада загинули понад 4,1 тисячі осіб, у тому числі жертви авіакатастрофи малайзійського “Боїнга”.

Такі дані наводяться в новому звіті ООН, повідомляє Deutsche Welle.

“Ще більш ніж 9,7 тисячі осіб було поранено. Ці оцінки базуються на інформації, зібраній моніторинговою місією ООН з питань прав людини на Україні, а також Всесвітньою організацією охорони здоров’я», – йдеться в публікації.

Як наголошується в документі, реальна кількість загиблих і поранених може виявитися значно більшою.

Крім того, у звіті ООН повідомляється, що понад 508,5 тисячі жителів України змушені були тікати за кордон через військові дії. З них майже 420 тисяч виїхали до Росії. Ще більш ніж 460 тисяч переїхали до інших регіонів України. Загалом, за оцінками ООН, у зоні бойових дій проживає близько 5,2 мільйона осіб.

Експерти ООН зазначають також ескалацію конфлікту на Донбасі. Як йдеться в оприлюдненому документі, збройні зіткнення в цьому регіоні досягли піку з моменту підписання Мінського протоколу 5 вересня, який передбачає режим припинення вогню. Представники міжнародної організації вказують і на важку гуманітарну ситуацію в зоні конфлікту.

Loading...