На Донбасі є загроза гуманітарної катастрофи, ­- АП

На підконтрольних бойовикам частинах Луганської та Донецької області  є величезна загроза гуманітарної катастрофи. Про це в ефірі “5 каналу” заявив заступник глави Адміністрації президента Валерій Чалий, передає Укрінформ.

“Конфлікт (на окремих територіях Донбасу – ред.) не заморожений, а гарячий, який потребує вирішення… Є величезна загроза гуманітарної катастрофи. Київ готовий надсилати гуманітарну допомогу, щоб підтримати людей, але ми не готові викидати гроші, які просто забираються бойовиками і вже є свідчення, що вони на російські рахунки їх перераховують. Тому нехай люди там вирішать, бо дехто спочатку вітав такий розвиток подій”, – сказав Чалий.

У цьому контексті заступник глави АП наголосив, що тим жителям Донбасу, які ще підтримують терористів, потрібно якнайшвидше “увійти в легітимне українське русло”.

“Пропозиція зараз є. Якщо хочете новий закон, він може бути. Закон, де буде врахована економіка, децентралізація, але потрібно увійти в легітимне українське русло… Нехай будуть місцеві вибори і тоді це може бути якась розмова. А з ким зараз розмовляти там?” – сказав Чалий.

Loading...