Митники вилучили понад 600 контрабандних iPhone

6 листопада українець намагався ввезти з Польщі в Україну велику партію нелегальних смартфонів від Apple. Він прибув з Польщі на митний пост ДФС «Шегині-Медика» автомобілем Mercedes Sprinter та для проходження митного контролю обрав «зелений коридор», повідомляє прес-служба прикордонної служби.

Попри це у митників виникла підозра про наявність у нього товарів, які підлягають митному оформленню та перевищують неоподатковувану норму ввезення через митний кордон громадянами.

Тож транспортний засіб було виведено зі смуги спрощеного митного контролю у зону поглибленого огляду. У спеціально виготовленій за допомогою фанерних листів перегородці з декоративною обшивкою митники виявили прихований товар, а саме смартфони «Apple. iPhone 5, 16 Gb» – 466 шт; «Apple. iPhone 5, 32 Gb» – 41 шт; «Apple. iPhone 6 Space Gray 64 Gb» – 95 шт; «Apple. iPhone 6 Space Gray 128 Gb» – 23 шт; ноутбуки «Apple. MacBook Air. Model: А 1466» – 3 шт.

Доступ до цього сховища став можливим після демонтажу частини передньої стінки перегородки.

Митники додають, що зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, вартість предметів порушення буде встановлена додатково.

Loading...