Мін’юст заблокував скандальний наказ Державіаслужби

Набуття чинності скандального наказу Державіаслужби було заблоковано Мін’юстом. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

“Міністерство юстиції повідомляє, що наказ Державної авіаційної служби від 24 жовтня 2014 року № 686 “Про затвердження Авіаційних правил “Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній”, якому Міністерством юстиції 13 листопада 2014 року присвоєно № 1440/26217, на сьогодні не набув чинності, оскільки він не включений до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів та не опублікований в інформаційному бюлетені “Офіційний вісник України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що тільки після врахування всіх пропозицій, висловлених громадськістю, Міністерство юстиції в максимально стислі терміни здійснить правову експертизу та державну реєстрацію запропонованих змін до цього наказу, пише Gazeta.ua.

Нагадаємо, на початку листопада 2014 року Державіаслужба оприлюднила наказ про нові правила надання авіакомпаніям прав на експлуатацію повітряних ліній – міжнародних і внутрішніх.

Лоукост компанії, а саме Wizz Air, угледіли в них монополізацію авіаперевезень. Зокрема, нарікання викликала норма документа, згідно з якою перевізники зобов’язані назвати кінцевих власників, які, згідно з новими правилами, повинні бути громадянами України.

Також лоукост компанії зазначили, що не мають наміру йти з авіаринку України.

Loading...