Маломуж розповів, куди подівся Безлер

Горлівський лідер бойовиків “ДНР” Ігор Безлер (“Бєс”) був відізваний тиждень тому військовим керівництвом РФ для отримання установок і консультацій.

Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив глава Служби зовнішньої розвідки України в 2005-2010 роках, генерал армії Микола Маломуж.

“Безлер тиждень тому вже був відізваний для відповідних установок, консультацій і відводу від керівництва. Він не проявив послуху, тому задіяв навіть силу, було зіткнення. Але це не було бойове зіткнення, а це було, відповідно, таке психологічне зіткнення. Прибув спецназ, прибув представник спецслужби. Але був попереджений, що він відійшов від керівництва – і підрозділом, і від контролю міста, – і був відізваний. Надалі його доля поки невідома “, – сказав Маломуж, пише Укрінформ.

За його словами, підтвердження смерті терориста немає.

“Коли він відкликався або в Росію, або на іншу територію, контрольовану російськими спецслужбами, вони його не вбивають. Це можуть бути різні варіанти обмеження, тому поки підтвердження про те, що вони його знищили, немає”, – додав він.

Раніше радник глави Міноборони Олександр Данилюк заявив, що колишнього ватажка горлівських бойовиків Ігоря Безлера на прізвисько “Бєс” вбито російськими спецслужбами. Однак інформація щодо знищення ватажка горлівських бойовиків Ігоря Безлера залишається суперечливою. Офіційного підтвердження чи спростування відомостей досі немає.

Loading...