Львів’янам підняли тариф на утримання будинків

Виконком Львівської міської ради під час засідання 14 листопада прийняв рішення збільшити тариф на послуги утримання будинків та прибудинкових територій для будинків, які знаходяться на обслуговуванні львівських комунальних підприємств з 1,6 грн/кв.м. до 1,93 грн/кв.м. в місяць.

Таким чином вартість квартплати залежно від площі квартири і типу будинку збільшиться на 8-20 грн.

Тепер вартість квартплати за житло площею 40 кв.м. на приклад у будинку на вул. Лесі Українки становитиме, 76 грн в місяць, а не 64, як було раніше. А от за аналогічне житло на вул. Червоної Калини, 67 доведеться заплатити 65 грн в місяць, замість 54.

Як зазначив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Віктор Пушкарьов, тариф збільшують із метою відкоригувати його у частині заробітної плати, пише zaxid.net.

«Попередній тариф приймався у 2011 році. Відтоді мінімальна заробітна плата зросла на 29,4% від 941 до 1200 грн», – сказав Пушкарьов.

Таким чином фактична заробітна плата двірників зросте із 1100 грн до 1300. При цьому керівникам та технічному персоналу комунальних підприємств заробітну плату підвищувати не будуть.

«На жаль ми не можемо відкоригувати тариф через зміни до міського бюджету, адже в нас і так його недовиконання. Але робота двірників є дуже складна і мало хто хоче йти працювати в ЛКП», – зазначив Олег Синютка.

Скореговані тарифи вступлять в дію з 1 грудня цього року.

Додамо, що на львівських комунальних підприємствах 189 вакантних місць двірників.

Loading...