Львівський бізнесмен шукав кілера, щоб убити конкурента і сина мера

Львівські міліціонери затримали бізнесмена, який шукав кілера для двох замовних вбивств. Жертвами найманого вбивці повинні були стати відомий хакер і син мера одного з міст області.

У червні оперативникам спецпідрозділу УБОЗ надійшла інформація про те, що 31-річний чоловік шукає через інтернет кілера для свого компаньйона по бізнесу. Життя жертви ініціатор вбивства оцінював у 6000 доларів.

“Переконавшись у серйозності його планів, міліція вийшла на зв’язок із замовником. Під час зустрічі з “найманцем” чоловік повідомив про жертву всю можливу інформацію, надав фотографію і аванс – 3500 доларів США. Решту суми він пообіцяв передати після надання доказів вбивства”, – повідомляє прес-служба УМВС Львівської області, пише “Сегодня“.

На наступній зустрічі, яка відбулася в жовтні, замовнику були надані докази виконаного замовлення – золотий ланцюжок жертви і він заплатив обіцяні 2500 доларів США.

Подальший розвиток подій, за словами міліціонерів, став несподіванкою навіть для ветеранів УБОЗ.

“Замовник, переконавшись в «порядності» виконавця, одразу ж запропонував другу справу – вбити сина мера одного з міст Львівської області за 20 тисяч доларів. Майбутня жертва, нібито, була ворогом його товариша”, – розповідають в міліції.

Після того, як кримінальні злочини отримали документальне підтвердження, міліція затримала “замовника” за підозрою в умисному вбивстві, згідно ст. 115 ККУ.

Зараз чоловік перебуває під вартою. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.

Loading...