Львів вимагає воєнного стану для Донбасу

У Львові учасники мітингу, присвяченого річниці розгону Майдану, вимагали покарання для вбивць мирних громадян на Майдані Незалежності в Києві, введення військового стану на території Донбасі.

Мітинг відбувся на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку в центрі Львова.

“Для перемоги слід ввести на території Луганської та Донецької областей режим воєнного стану, сконцентрувати керівництво бойовими діями в єдиному центрі – ставці Головнокомандуючого, діяльність держави перевести на військові рейки. Вимагаємо знайти і покарати вбивць мирних людей на Майдані”, – йдеться в резолюції, прийнятій учасниками мітингу.

У документі також містяться вимоги притягнути до кримінальної відповідальності як співучасників вбивств, так і “всіх народних депутатів, які голосували за диктаторські закони 16 січня 2014, що призвели до смерті Небесної сотні”, пишуть Подробиці.

Також у документі висунуті вимоги формування і функціонування влади за принципом “знизу вгору” через делегування повноважень, завершити оформлення скасування недоторканності суддів і народних депутатів, посилити процеси люстрації, змінити виборчу систему за принципом відкритих списків на виборах до рад усіх рівнів і провести дострокові вибори в місцеві ради навесні 2015 року.

Також під час віче його учасникам запропонували згадати часи Майдану: на площі встановили кілька наметів, затопили буржуйки, варили їжу в казанах, якої пригощали всіх бажаючих.

Біля наметів встановили урни для збору коштів на потрібні українській армії.

У перерві між виступами на великому екрані демонстрували кадри найбільш важливих моментів Євромайдан.

Під час віче на площі одночасно присутні кілька сотень людей, але люди постійно приходили і йшли.

Loading...