Інтерпол досі не оголосив Януковича у міжнародний розшук, – МВС

У Міністерстві внутрішніх справ України збираються перевірити політичну вмотивованість співробітників Інтерполу щодо розслідування кримінальних справ проти екс-керівництва України.

Про це під час свого інтерв’ю заявив радник глави МВС Антон Геращенко, передає Преса України.

«Януковича звинувачують в цілком конкретній загибелі людей в центрі Києва. Міністра внутрішніх справ Захарченка – в тому, що міліціонери і працівники СБУ розстрілювали людей з табельної зброї… Ці злочини були видні всьому світу… Я іншого пояснення, крім як політична вмотивованість дій Інтерполу просто не бачу», – заявив він, відповідаючи на питання щодо того, що Інтерпол досі не оголосив Януковича і його команду в міжнародний розшук.

Він так само зазначив, що є плани пікетувати Штаб-квартиру організації в Ліоні.

«Треба цей процес піднімати. Думаю, зараз ми цим займемося… Це дійсно неподобство», – заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що терористи завозять в Донецьку і Луганську області обладнання, щоб почати друкувати фальшиві гривні. Про це під час свого інтерв’ю заявив радник міністра МВС Антон Геращенко.

«Росія там (на Донбасі) поки що дає озброєння, боєприпаси, медикаменти, але вона не дає цим бойовикам грошей. Вона каже – грабуйте! …Зараз вже відома інформація про те, що ніби як завозяться друковані верстати для друку фальшивої гривні», – заявив він.

Loading...