Готель у Трускавці відмовився приймати росіян

На вхідних дверях готелю «Клуб рН» у курортному місті Трускавець на Львівщині повісили оголошення із текстом «Окупантів не приймаємо».

Ініціатором розміщення такої вивіски виступив власник відпочинкового закладу Сергій Розора. Він зазначив, що вже мав декілька неприємних розмов з колишніми клієнтами з Росії, які підтримують окупацію України, пише «Трускавецький вісник».

«Розумію, що цей крок приведе до недобору значної частини виручки. Але ми від всіх вимагаємо санкцій, а наші люди спокійно їдуть в Росію на роботу. А чому французи та німці мають втрачати місця праці через Україну, коли ми самі не готові це робити», – прокоментував власник готелю.

Нагадаємо, що власника готелю Brioni в місті Острава (на північному сході Чехії) Томаша Крчмаржа оштрафували на 50 тис. крон ($2270) за відмову розміщувати у своєму закладі російських громадян.

Як зазначив представник Чеської торговельної інспекції Їржі Фроліг, власник готелю здійснював дискримінацію на підставі громадянства, що порушує законодавство Чехії.

Loading...