Донецький аеропорт атакували 13 разів, – АТО

Протягом дня у четвер, 27 листопада, бойовики 13 разів намагалися атакувати позиції українських військових у районі аеропорту “Донецьк”. Про це повідомили у прес-центрі АТО.

“Озвірілі від попередніх невдалих атак, терористи почали обстріл населених пунктів Піски, Славне, Новомихайлівка, Березове, Дослідне, Тоненьке. Українські вояки проявляють стійкість і витримку. Українські воїни проявляють стійкість та витримку. Усі атаки бойовиків відбито без втрат для наших підрозділів”, – ідеться у повідомленні на Facebook.

Водночас на сторінці “Сводки от ополчения Новороссии” у соцмережі “ВКонтакте” повідомили, що аеропорт Донецька атакували Збройні сили України, пише BBC.

“Українська бронетехніка атакувала позиції ополченців з боку міста Авдіївка і північного заходу. У цій атаці українські війська втратили дві одиниці бронетехніки: БМП і БТР. Після відповіді ополчення ВСУ відступили”, – ідеться у повідомленні.

У перс-центрі АТО також повідомили, що незаконні збройні формування поблизу Маріуполя тричі атакували сили АТО, застосовуючи застосовували міномети і стрілецьку зброю. У відповідь українські військові 23 рази застосовували артилерію, ідеться у повідомленні.

Loading...