До Донецька прибувають нові військові конвої, – ОБСЄ

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні зафіксувала пересування нових конвоїв з озброєнням в Донецькій області. Про це в п’ятницю, 28 листопада, повідомив спікер місії Майкл Боцюрків.

“26 листопада на шляху в офіс у Шахтарську наші спостерігачі побачили конвой 20 вантажівок: Уралів і КамАЗів без розпізнавальних знаків. Також ми раніше помітили ще три конвої великих машин, які їдуть зі сходу – близько 170 машин. Вони везли важку артилерію і ракетні установки” , – заявив Боцюрків, пише Кореспондент.

Він наголосив, що згідно з Мінськими домовленостями, одним з головних пунктів було відведення артилерії. “Тепер ми можемо сказати, що нові конвої потрапляють до Донецька. Можливо, буде таке питання: звідки або кому вони належать. Але ми звітуємо тільки про те, що ми бачимо. Ми дуже обережні в нашому спостереженні”, – заявив спікер ОБСЄ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні не зафіксувала у своєму звіті обстрілу України з території Російської Федерації. Як пояснили в МЗС України, обстріли української території здійснюються з тих місць, де відсутні спостерігачі ОБСЄ.

Loading...