Британія готова посилити санкції проти Росії

Прем’єр-міністр Девід Кемерон заявив, що Велика Британія не хоче нової “холодної війни” з Росією, але готова посилити санкції. Як повідомляє Reuters, така жорстка позиція викликана тривалою дестабілізацією Росією конфлікту на сході України.

“Дії Росії щодо України становлять серйозну небезпеку для решти Європи”, – зазначив Кемерон.

За словами британського прем’єр-міністра, якщо ситуація в Україні не зміниться, Великобританія готова збільшити тиск щодо Росії.

Накладення санкцій на Російську Федерацію, за його словами, “не тільки морально правильним”, але також відповідає “національним і економічним інтересам Британії”, цитує заяву прем’єра Dailymail.

“(Екс-президент СРСР) Михайло Горбачов днями сказав, що ми опинилися на межі нової холодної війни. Я не вважаю, що це невідворотно і це точно не те, чого ми хочемо. І ближче вихідні я буду мати можливість сказати президенту Путіну”, – заявив Кемерон.

“Час, я хочу чітко сказати: якщо Росія продовжуватиме йти тим шляхом, яким вона йде зараз, ми будемо збільшувати тиск на неї і в майбутньому відносини Росії з рештою світу будуть принципово іншими, ніж ті, які зараз”, – додав він, пишуть Українські новини.

Нагадаємо, проведення “виборів” на окупованих терористами територіях вже були названі представниками ЄС і США свідомим відходом від Мінських домовленостей. Як результат – ЄС заявив про неможливість пом’якшення санкцій, накладених раніше на РФ.

Однак ключові лідери держав-членів ЄС до цих пір неохоче обговорювали можливість посилення вже накладених санкцій.

Loading...