Бойовики обстрілюють мирне населення на Луганщині

За минулу добу бойовики 36 разів відкривали вогонь в Донбасі. Джерелами напруження є Луганський та Донецький напрямок. Про це повідомили у прес-центрі АТО.

Обстріли велися із застосуванням гармат, мінометів, установок “Град”.

Обстрілів зазнали населені пункти Верхня Ольхова, Станиця Луганська, Трьохізбенка, Кримське, Кряківка, Щастя, Макарове, Нижньотепле Луганської області.

На Донеччині – населені пункти Оленівка, Новотроїцьке та Миколаївка, Красногорівка, Авдіївка, Піски, Веселе, Тоненьке, Березове.

На Маріупольському плацдармі ситуація істотно не змінилась. Позиції сил АТО добре укріплені і мають увесь спектр сил та засобів для адекватної відповіді агресору, пише iPress.ua.

Члени незаконних військових формувань самопроголошених республік в черговий раз намагалися артилерійським вогнем похитнути оборону наших військ в районі аеропорту Донецька. Їхні спроби були марними. Усі позиції та опорні пункти під контролем сил АТО. Активна оборона триває.

Продовжує надходити інформація про злочини терористів проти мирного населення. Лише на Луганщині бандити 19 разів відкривали вогонь по населених пунктах. Кількість жертв у результаті їхніх злочинних дій уточнюється.

З метою недопущення активних обстрілів бойовиками мирного населення та захисту міст та сіл у зоні проведення АТО, українська артилерія упродовж доби виконала 30 вогневих завдань по місцях скупчення живої сили та техніки бойовиків.

Loading...