Блок Порошенко отримає найбільшу кількість мандатів у ВР

За попередніми результатами виборів 2014 року, блок Петра Порошенка отримає в Раді 8 скликання найбільшу кількість депутатських мандатів – 132, повідомив голова ЦВК Михайло Охендовський на брифінгу в суботу.

За його словами, “Народний фронт” може розраховувати на 82 мандати, “Об’єднання “Самопоміч” – 33 мандати, “Опозиційний блок” – 29 мандатів, Радикальна партії Олега Ляшка – 22 мандати і “Батьківщина” – 19 мандатів.

Охендовський зазначив, що у Верховну Раду проходять 96 народних депутатів, які балотувалися як самовисуванці, пише Кореспондент.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” буде представлено у Верховній Раді шістьма депутатами, які перемогли у мажоритарних округах.

За словами Охендовського, від партій “Сильна Україна”, “Заступ” і “Правий сектор” перемогли в одномандатних округах по одному кандидату.

Голова ЦВК зазначив, що в окремих мажоритарних округах ще уточнюються дані протоколів, а по багатомандатному округу вони залишаться без зміни.

Але в цілому, за його словами, результати залишаться, швидше за все, без змін.

Вибори Верховної Ради 2014 року міжнародні спостерігачі встигли назвати найбільш чесними в історії України, а президент України Петро Порошенко заявляв про те, що виборча кампанія пройшла демократично і прозоро.

Ось тільки парламентські вибори-2014 можуть стати першими в історії країни, коли результати голосування не будуть остаточно оголошені у встановлений законом строк. Для цих виборів такий термін – це 10 листопада. Голова ЦВК Михайло Охендовський вже попередив, що до цієї дати можуть не встигнути.

Loading...