Аваков: Міліція не буде охороняти концерти Ані Лорак

Міліція надалі не буде брати участі в охороні таких концертів, як співачки Ані Лорак, заявив у суботу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, немає “ні статуту, ні закону, що говорили б про необхідність охороняти співачок, які відверто провокують суспільство”.

“Якщо в міської влади чи концертних організацій надалі вистачить розуму проводити такі свята “любові і миру”, ігноруючи думку МВС, ми запропонуємо цим організацій самостійно, приватними компаніями, підтримувати порядок – і, з великою ймовірністю, нести відповідальність за Кримінальним кодексом за провокацію і організацію заворушень”, – написав міністр у Facebook, інформує “Молодий буковинець”.

Коментуючи заяву імпресаріо співачки, що вона не виключає можливості спрямувати частину зароблених коштів на доброчинність, Аваков наголосив: “Українській армії не потрібні її гроші, її гонорари і співчуття. Ми цілком впораємося без такого “доброчинства”. Як не потрібні і її концерти, що “сіють любов і мир”, а насправді піднімають каламуть і бійки, а не світло і любов. Не потрібні негідники, які грають на провокації навколо такого концерту. Ми обійдемося і без таких співачок, і без таких борців проти неї, і без чергових міліціонерів, які “не втрималися”.

Крім того, міністр заявив, що ще не встановлена, але буде встановлена і буде відповідати особа, яка кинула вибуховий пакет в обличчя міліціонерові і “перетворила обличчя молодого солдата на розірвану криваву рану”.

Він також повідомив, що вже ідентифікований і буде звільнений із органів внутрішніх справ міліціонер, який, “не стримавшись”, ударив палицею чоловіка, який підняв руки вгору. Якщо потерпілий зафіксує свої травми і подасть звернення, проти міліціонера порушать і кримінальне провадження, пообіцяв Аваков.

Loading...