10-річний хлопчик викрав з магазину солодощі, алкоголь та цигарки

До Червоноградського міського відділу міліції 29 жовтня звернувся директор одного з продуктових магазинів із заявою про те, що невідома особа заховалась у приміщенні магазину та вночі вчинила крадіжку солодощів, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Сума завданих збитків становить 1500 гривень – повідомили Львівському порталу у ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Міліція встановила, що крадіжку скоїв 10-річний хлопчик. Того дня він з двома хлопцями зайшов у магазин перед його закриттям та сховався. Коли магазин зачинили, зловмисник викрав солодощі, коньяк та дорогі парфуми. Усе викрадене він передав своєму товаришу через вікно, після чого виліз сам.

«Зовсім нещодавно хлопчину затримали у іншому магазині, звідки він намагався викрасти продукти харчування вартістю майже 500 гривень», – розповіла старший оперуповноважений СКМСД майор міліції Ірина Панасюк.

Відомості щодо цього факту внесли ЄРДР за ознаками ч.1 ст.185 КК України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п`ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

«Також відомо, що хлопчик з багатодітної сім’ї, неблагополучної. Батьки неодноразово притягувались до адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків. З ними проводились відповідні профілактичні бесіди, однак це не дало відповідного результату. Хлопчик і надалі систематично пропускає заняття в школі, вступає у суперечки з сусідами, а батько продовжує вчиняти сварки в сім’ї та виганяти усіх з дому», – зазначила Ірина Панасюк.

У зв’язку з цим на даний час вирішується питання про притягнення батька дітей до адміністративної відповідальності по ст.173-2 КУпАП (вчинення насильства в сім’ї).

Loading...