За кордоном проголосувало тільки 40,5 тис. українців, – МЗС

У Міністерстві закордонних справ України зазначають, що активність українських виборців за кордоном була найвищою серед усіх парламентських виборів із 2002 року.

«Можемо з упевненістю констатувати, що вибори в закордонному виборчому окрузі однозначно відбулися і засвідчили високий інтерес та активність з боку наших співвітчизників, які проживають за кордоном. Хоча ця активність була і меншою порівняно з позачерговими виборами президента в травні, але найвищою серед усіх парламентських виборів, які проводилися за кордоном з 2002 року», – сказав на брифінгу у вівторок в Києві речник МЗС України Євген Перебийніс, пише Інтерфакс-Україна.

Він повідомив, що вибори відбулися на 112 виборчих дільницях за кордоном, а найбільшою з усіх за кількістю виборців, внесених до списків, була ділянка в Молдові (понад 53 тис. виборців), найменшою – при військовій частині в Косовому (43 особи).

Загалом в уточнені списки виборців за кордоном було внесено понад 461 тис. осіб, проголосували понад 40,5 тис., явка становила близько 8,7%.

«Все дільниці розпочали і завершили свою роботу своєчасно, фактів, які могли б перешкодити волевиявленню наших громадян під час роботи дільниць, зафіксовано не було. Голосування відбувалося в штатному режимі», – наголосив Є. Перебийніс.

Loading...