Яценюк у Львові розповів, коли Україна поверне контроль над Донбасом

Арсеній Яценюк Фото: Укрінформ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що контроль над Донбасом Україна поверне тоді, коли матиме достатньо можливостей для цього. Про це очільник уряду сказав під час зустрічі зі студентами львівських вишів.

“Повернення територій, на яких хазяйнують терористи, – справа не одного року, ми підемо повертати їх, коли станемо сильними”, – зазначив Яценюк, пише Укрінформ.

За його словами, Мінські домовленості були кроком назустріч миру, намаганням продемонструвати цивілізоване вирішення на Донбасі. Проте, рука, простягнена назустріч, зависла у повітрі. Путін змінив тактику. Він буде очікувати погіршення економічної ситуації в Україні та викликаних нею соціальних заворушень. Рух далі він хоче здійснити за цинічним сценарієм своїх спецслужб – через провокації, соціальну, політичну, економічну нестабільність. Наше завдання – не дати ворогові шансу на розкол суспільства.

Як сказав Яценюк, серйозною перепоною у поверненні «гарячої частини Донбасу» – є важка моральна травма мешканців цієї території, щоб її вилікувати потрібні роки.

Loading...