Водіїв просять оминати Стрийську через матч на «Арені Львів»

У Львові водіїв просять обмежити заїзд приватним транспортом на вулицю Стрийську після обіду, аби уникнути утворення заторів, через відбірковий матч Євро-2016. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема, 12 жовтня о 19:00 на стадіоні «Арена Львів» національна збірна команда України з футболу проведе відбірковий матч до Чемпіонату Європи з футболу 2016 зі збірною командою Македонії.

Для комфортного доїзду вболівальників на стадіон курсуватимуть додаткові автобуси, а міські маршрути, які курсують в напрямку стадіону (маршрутні таксі № 3А; 10; 25; 40 та тролейбуси № 3; 20; 25), будуть підсилені додатковим транспортними одиницями.

Для комфорту вболівальників до стадіону будуть курсувати шатл-баси. З 17:00 до 19:00 шатл-баси курсуватимуть з площі Петрушевича та від кінотеатру ім. О. Довженка до вул. Вернадського (8-ма дорога). Після завершення матчу з 21:00 до 23:00 автобусами можна буде дістатись від вул. Вернадського (8-ма дорога) до кінотеатру ім. О. Довженка, а з перехрестя вул. Стрийська – Сокільницька — до площі Петрушевича.

Очікується, що, у зв’язку з матчем, сьогодні рух транспорту на вул. Стрийській буде ускладнений. Зважаючи на це, водіїв у зазначені години просять оминати вул. Стрийську.

Loading...