“Вишеградська четвірка” допоможе Україні з реформами

Країни “Вишеградської четвірки” (Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина) висловили готовність допомогти Україні у розбудові громадянського суспільства, налагодженні його взаємодії з органами держвлади та у проведенні реформ органів місцевого самоврядування.

Про це представники “четвірки” заявили у понеділок у Львові на засіданні у форматі “Вишеградська група + Україна” на  рівні заступників міністрів закордонних справ повідомляє прес-служба МЗС України.

“Наші партнери наголосили на готовності надавати допомогу у розбудові громадянського суспільства в Україні, налагодженні його ефективної взаємодії з органами державної влади, проведенні реформ органів місцевого самоврядування”, – йдеться у повідомленні.

За результатами засідання учасники домовились продовжувати активний діалог з пріоритетних питань регіонального співробітництва, у тому числі на експертному рівні, зазначили в українському зовнішньополітичному відомстві, пише Укрінформ.

Окрему увагу на зустрічі присвятили проблематиці енергетичної безпеки в регіоні та підвищенню енергоефективності.

Читайте також: Яценюк незадоволений досягнутим і розраховує на реформи

Водночас основною темою зустрічі було обговорення перспектив практичної взаємодії України з країнами “четвірки” в ході реалізації євроінтеграційних реформ та можливостям сприяння Україні з боку В4 в процесі імплементації Угоди про асоціацію Україна – ЄС.

Делегацію МЗС України на засіданні у Львові очолила перший заступник міністра закордонних справ Наталія Галібаренко.

Loading...