Віктор Назаренко став головою Держприкордонслужби

Президент України Петро Порошенко призначив Віктора Назаренка головою Державної прикордонної служби. Про це глава держави повідомив у Одесі після наради з питань боротьби з корупцією на митниці та контрабандою. Відповідне повідомлення з’явилось на його сторінці у Twitter.

До призначення генерал-лейтенант Віктор Назаренко обіймав посаду першого заступника голови служби.

Під час наради Петро Порошенко висловив сподівання, що на новій посаді Назаренко поліпшить роботу Державної прикордонної служби з виконання надважливих завдань, перш за все забезпечить реалізацію заходів щодо посилення безпеки українських кордонів, пише iPress.ua.

“Маю надію, що Ваші нагороди, Ваше афганське минуле і Ваша діяльність у зоні АТО дадуть Вам достатньо моральних підстав для того, щоб ми припинили участь прикордонників у корупційних схемах”, – цитує Порошенка його прес-служба.

Нагадаємо, 6 жовтня президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Миколи Литвина з посади голови державної прикордонної служби України.

7 жовтня Порошенко повідомив, що за ситуацію на кордоні відповідатиме перший заступник голови Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.

Loading...