Верховна Рада сім разів провалила закон про воїнів ОУН-УПА

Народні депутати відмовилися включати до порядку денного роботи Верховної Ради України законопроект № 2111а “Про визнання Організації Українських Націоналістів і Української Повстанської Армії воюючою стороною у Другій світовій війні за свободу і незалежність України”. За відповідне рішення проголосували лише 187 нардепів з 226 мінімально необхідних.

Згодом нардепи ще п’ять разів намагалися включити цей законопроект у порядок денний, проте жодного разу документ не набрав мінімально необхідної кількості голосів, пише РБК-Україна.

Таким чином голова Верховної Ради України запропонував далі працювати за порядком денним і пізніше знов повернутися до розгляду цього питання.

“Я все роблю для того, щоб цей закон був прийнятий. Не треба стояти біля президії і допомагати мені… Проблема не в президії, а в залі. Розмовляйте зі своїми колегами – переконуйте в тому, щоб цей закон був ухвалений”, – заявив Турчинов.

Нагадаємо, 14 жовтня на Майдані Незалежності в Києві розпочався мітинг за участі близько 2 тис. активістів, які планують провести марш слави Героїв за визнання воїнів Української повстанської армії борцями за незалежність України.

Loading...