В Україну надійшли перші європейські безпілотники

В Україну надійшли перші європейські безпілотники, не оснащені озброєннями. За словами офіційного представника ОБСЄ Майкла Боцюрківа, місія на сході України буде використовувати дрони, щоб контролювати дотримання режиму припинення вогню.

Всього в конфліктний регіон прибули два безпілотника з Австрії, ще два очікуються, – повідомив Боцюрків. Управляти ними будуть цивільні експерти з Австрії, пише Ліга.net.

Франція і Німеччина також планують відправити на схід України безпілотні літальні апарати для місії ОБСЄ. Напередодні міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що Франція і Німеччина “найближчими днями” доставлять дрони на схід України.

Глава Міноборони ФРН Урсула фон дер Ляйен підтвердила, що в кризовому регіоні будуть використовуватися “не оснащені озброєннями тактичні безпілотники”.

Крім того, бундесвер планує направити в Донбас солдат для охорони місії ОБСЄ. Майк Боцюрків підтвердив агентству dpa, що німецькі солдати не повинні мати при собі зброю, як того вимагає українське уряд.

Нагадаємо, в зоні АТО вже використовуються безпілотники українського виробництва.

Loading...