УЄФА розпочала розслідування щодо «Арени Львів»

До Федерації футболу України надійшов лист від УЄФА, в якому повідомляється про початок дисциплінарного розслідування щодо поведінки уболівальників під час матчу Україна-Македонія, що відбувся 12 жовтня на «Арені Львів».

«Були зареєстровані наступні порушення: расистська поведінка, уболівальники, що вибігли на поле, використання піротехнічних засобів і лазерних указок, проблеми з організацією (заблоковані виходи) і навіть продаж алкоголю під час матчу. Сподіваюся, що дискваліфікація «Арені Львів» може бути умовною. Але прогнозувати дуже складно, адже перелік порушень серйозний. ФФУ упродовж 6 днів після отримання цього листа необхідно дати свою аргументацію, яка може посприяти позитивному (у контексті цього питання) рішенню, тобто менш жорстоким санкціям», – повідомив перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов, пише zaxid.net.

Нагадаємо, що вболівальники під час поєдинку Україна-Македонія кинули фаєр на поле в бік воріт македонців і головний арбітр зустрічі був змушений зупинити матч. Пізніше міліції вдалося затримати двох підозрюваних, якими виявилися львів’яни віком 19 і 20 років.

Loading...