УЄФА не сподобалися політичні гасла українських уболівальників на матчі в Білорусі

УЄФА не сподобалися політичні гасла українських уболівальників на матчі кваліфікації Євро-2016 Білорусь – Україна, і тепер цей поєдинок та дії глядачів будуть розглядати на спеціальному засіданні.

Контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА завів справу у відношенні ФФУ і БФФ у зв’язку з поведінкою уболівальників, розгляд якої призначено на 13 листопада. Нагадаємо, поєдинок Білорусь – Україна відбувся 9 жовтня. Перемогу в ньому святкували українці 2:0, пише ZN,UA.

Як повідомляє pressball.by у своєму протоколі представник УЄФА зазначив кілька фактів, які підлягають розслідуванню. Відомо, що ФФУ може бути покарана за скандування вболівальників на політичну тематику і за використання вболівальниками піротехніки. БФФ ж може понести покарання за політичні гасла фанатів, а також за недостатнє забезпечення безпеки на грі.

Нагадаємо, що також за ряд порушень під час зустрічі України та Македонії у Львові 12 жовтня, УЄФА може застосувати до української збірної ряд санкцій.

Додамо, що саме політичні гасла і висловлювання українців, а також білорусів на трибунах стадіону “Борисов Арена” стали причиною затримання кількох десятків фанатів після поєдинку. В результаті, частина українців була покарана адміністративний арештом, частина – грошовими штрафами. У підсумку, після втручання української влади, вболівальники були відпущені.

Раніше повідомлялося, що під час матчу Ліги Чемпіонів між донецьким “Шахтарем” і португальським “Порту” фанати вивісили на трибунах банер, у якому покартали УЄФА за бездіяльність у російському питанні.

Все про:
Loading...