УЄФА може дискваліфікувати «Арену Львів», – ФФУ

На «Арену Львів» може чекати серйозне покарання за фаєри, через які був припинений матч між збірними України та Македонії у межах відбору на Євро-2016. Про це повідомляє перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов.

“Санкції, напевно, будуть. Їх ступінь буде залежати від того, що буде написано у рапорті делегата. Також буде врахований рапорт арбітра матчу, який буде додаватися під час розглядів. Потім вже УЄФА прийме конкретне рішення”, – сказав він.

“Що стосується самого рішення, то воно може бути дуже серйозним. Мінімальні санкції – це грошовий штраф, що стане найкращим варіантом для нас. А ось найгірший результат – це дискваліфікація”, – додав Попов.

У ФФУ сподіваються, що будуть прийняті мінімальні санкції, і до дискваліфікації «Арени Львів» справа не дійде.

«Ще раз повторюся, що ступінь покарання буде залежати від інформації, яку представлять офіційні особи, присутні на матчі Україна – Македонія», – цитує його xsport.ua, пише Чемпіон.

Нагадаємо, міліція Львова уже затримала двох вболівальників, через яких був призупинений матч Україна – Македонія. Ними виявилися – львів’яни, їх вік – 19 та 20 років. За цим фактом складено адміністративні протоколи за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) КУпАП. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Loading...