Уряд затвердив реформу МВС

Кабінет міністрів України затвердив концепцію першочергових заходів реформування Міністерства внутрішніх справ і стратегію розвитку органів внутрішніх справ України. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 22 жовтня, повідомляє прес-служба МВС.

Зокрема, уряд затвердив проект Закону України, який врегульовує питання можливості ліквідації ряду підрозділів МВС: ГУБОЗ, транспортної та ветеринарної міліції тощо, пише Кореспондент.

Кабінет Міністрів України розглянув і затвердив проект постанови, яка закріплює порядок ідентифікації працівників органів внутрішніх справ, зокрема – шляхом носіння нагрудного знака. Це дозволить легко ідентифікувати кожного працівника органів внутрішніх справ, який перебуває при виконанні службових обов’язків.

Також було затверджене розпорядження Кабінету Міністрів України щодо позбавлення підрозділів ДАІ функцій із надання адміністративних послуг, запровадження автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, надання патрульній службі міліції повноважень державної автомобільної інспекції із забезпечення безпеки дорожнього руху в населених пунктах. Цим нормативним актом передбачено проведення експерименту на базі ДАІ м. Хмельницький. У рамках експерименту відбудеться об’єднання сил підрозділів ДАІ та патрульної служби в єдиний підрозділ. Окрім цього, цей нормативний акт визначає завдання для МВС із підготовки законодавчої бази для цього об’єднання в цілому у країні. Після доопрацювання вищевказані нормативні акти будуть подані на підпис прем’єр-міністрові України.

Таким чином в Україні розпочата стратегічна реформа міліції. Завдяки їй замість карального органу буде створено сучасне європейське правоохоронне відомство, місія якого – служити та захищати.

Loading...