Українці не платитимуть за німецькі довгострокові візи

Влада Німеччини скасовує плату за національні довгострокові візи. Як повідомили Укрінформу у прес-службі МЗС, українці зможуть оформити документ без додаткових витрат вже з 1 листопада.

«У контексті заходів щодо лібералізації візового режиму для громадян України з іноземними державами МЗС України проведено роботу, за результатами якої Федеративна Республіка Німеччина скасувала з 1 листопада 2014 року оплату за оформлення національних довгострокових віз з метою працевлаштування, навчання, возз’єднання сім’ї тощо», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що німецька сторона прийняла згадане рішення виключно для громадян нашої держави.

Таким чином, ФРН стала шостою державою-членом ЄС після Латвії, Литви, Естонії (рішення також прийнято в односторонньому порядку), Словаччини та Польщі, які підтримали ініціативу Києва щодо скасування візових зборів за оформлення національних (терміном дії понад три місяці) віз.

«Практична реалізація домовленості з ФРН щодо скасування оплати за оформлення довгострокових віз надасть українській стороні додаткові аргументи у переговорному процесі з іншими країнами Євросоюзу щодо подальшої лібералізації режиму поїздок українських громадян до ЄС, а також має важливе значення у контексті безвізового діалогу з ЄС та прискорить інтеграцію нашої держави в єдиний європейський простір», – наголосили в зовнішньополітичному відомстві.

Loading...