У зоні АТО загинув український журналіст Віктор Гурняк

19 жовтня в зоні проведення антитерористичної операції загинув позаштатний фотокореспондент INSIDER Віктор Гурняк. Про це повідомляє INSIDER, з посиланням на бійців батальйону «Айдар».

Віктор Гурняк, разом із групою військових потрапив під обстріл сепаратистів в Луганській області. Це сталося близько десятої години ранку. Він намагався вивезти поранених на машині з поля бою, але загинув від мінометного снаряда. Точної кількості загиблих та поранених наразі невідомо.

Віктор Гурняк був засновником фотоагенції LUFA, позаштатним фотокором Reuters, INSIDER, УНІАН, співпрацював з INSIDER із грудня 2013 року. Пізніше він як волонтер займався забезпеченням батальйону «Айдар». Після численних поїздок на схід, як репортер і волонтер, прийняв рішення стати бійцем «Айдару».

За даними МЗС, від початку оголошення режиму припинення вогню на Донбасі, станом на 15 жовтня, загинуло 68 українських військовослужбовців і 428 було поранено. Також загинула 51 цивільна особа.

5 вересня у Мінську тристороння контактна група представників України, ОБСЄ та Росії підписала з сепаратистами документ, який визначає передумови політичного врегулювання конфлікту на сході України, йдеться зокрема про припинення вогню. У ніч на 20 вересня, учасники переговорів підписали меморандум щодо припинення вогню на Донбасі.

Loading...