У Верховну Раду проходять 7 партій, – соцопитування

За даними соцопитувань, в Раду проходять Блок Петра Порошенка, Радикальна партія Ляшка, “Народний фронт”, “Самопоміч”, “Батьківщина” і, можливо, “Сильна Україна” і Опозиційний блок. Про це свідчать результати опитування, проведеного фондом Демократичні ініціативи спільно з КМІС, які представила на прес-конференції директора фонду Демініціативи Ірина Бекешкіна, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За даними опитування, якби проголосували тільки ті, хто вже визначився з вибором, у Верховну Раду пройшли б Блок Петра Порошенко 30,4%, Радикальна партія Ляшка – 12,9%, Народний фронт – 10,8%, Самопоміч – 8, 5%, Батьківщина 7,5, Сильна Україна 5,6%, Опозиційний блок 5,9%. На межі проходження Громадянська позиція 4,8%.

При цьому 32% опитаних остаточно не визначилися зі своїм вибором.

Серед тих, хто планує взяти участь у виборах, голоси за політичні партії розподілилися наступним чином. Блок Петра Порошенко готові підтримати 20,5%, Радикальну партію Ляшка – 8,6%, Народний фронт 6,8%, Самопоміч 5,9%, Батьківщина 4,7%, Сильна Україна 3,75%, Опозиційний блок 3,6 %, Громадянська позиція – 3,3%.

З тих, хто остаточно визначився з вибором, ВО Свобода готові підтримати 3,1% опитаних. Серед тих, хто планує взяти участь у виборах – 2%. За КПУ – 4,1% з тих, хто вже визначився, 2,8% – з тих, хто візьме участь у виборах. За політичну партію Правий сектор з тих, хто визначився і готові проголосувати – 1,9%, з тих, хто візьме участь у виборах – 1,25%.

Дослідження було проведено з 9 по 18 жовтня в 110 населених пунктах у всіх областях України за винятком АРК. Оскільки не було можливості провести опитування в Луганську, була збільшена квота інтерв’ю в Донецьку. Всього опитано 2025 респондентів. Похибка не перевищує 2,2%.

Loading...