Швеція підтверджує присутність іноземної субмарини

Міністерство оборони Швеції підтверджує можливість іноземної військової підводної діяльності у районі Стокгольмського архіпелагу. Про це повідомляє колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт на своїй сторінці у Twitter.

«Наше військове командування щойно підтвердило можливість присутності іноземної військової субмарини у глибинах Стокгольмського архіпелагу», – пише Більдт.

«Міністр оборони Швеції Петер Гултквіст дав інтерв’ю: «Ми зобов’язані захистити територіальний суверенітет Швеції, ми будемо більш відкритими», – повідомив у своєму Twitter старший науковий співробітник вашингтонського Інституту міжнародної економіки імені Пітерсона Андерс Ослунд.

Наразі шведське військове командування не може підтвердити, кому саме належить ця субмарина.

«Ми не можемо стверджувати про чию саме підводну активність йдеться, допоки ми не знатимемо напевно», – цитує Ослунд шведське військове командування, пише Радіо Свобода.

Оборонне відомство Швеції оприлюднило знімки, які, як повідомляється, доводять іноземну підводну активність біля Стокгольмського архіпелагу.

За інформацією Svenska Dagbladet, йдеться про пошкоджений російський підводний човен.

Міністерство оборони Росії, тим часом, спростовує інформацію, що цей інцидент пов’язаний з присутністю біля берегів Швеції російського підводного човна. У заяві російського військового відомства йдеться, що «ніяких позаштатних» чи аварійних ситуацій з російськими кораблями не було.

Loading...