У мерії Львова назвали прізвища затриманих на хабарі посадовців

За підозрою в отриманні хабара затримали заступників голови Сихівської районної адміністрації Львова Олега Поручинського та Івана Коркішка та в.о.начальника відділу житлового господарства районної адміністрації Любомира Коханця. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Зараз триває обшук у їхніх робочих кабінетах, наголошують у мерії.

«Очищення влади – це не лише люстрація, а й виявлення хабарників і всіх тих, хто працює не чесно. Ми дякуємо правоохоронним органам, що вони допомагають виявляти корупціонерів і тих людей, які сьогодні переступають через пам’ять і честь усіх тих, котрі віддали своє життя на Майдані, на Сході нашої країни, захищаючи її цілісність та незалежність. Ми вимагаємо справедливого розслідування і якнайсуворішого покарання у разі, якщо їх вина буде доведена», – наголосив перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.

Синютка також пообіцяв «і надалі очищувати владу від тих людей, які не працюють на благо громади міста і заплямовують імідж посадовців, які покликані, в першу чергу, служити народу».

Нагадаємо, 30 жовтня правоохоронці під час одержання хабара затримали трьох чиновників мерії Львова. У повідомленні прокуратури не зазначалося, кого саме було затримано.

Відомо, що посадовці вимагали у керівника ТзОВ 20 тисяч гривень відкату за укладення договору на проведення будівельних робіт та підписання актів виконаних робіт.

На цей час у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 3 ст. 368 КК України, провадяться невідкладні слідчі дії. Санкція вказаної статті Кримінального Кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

Loading...