У Львові змінили умови повернення авто, які забрав евакуатор

Депутати ЛМР на сесії 23 жовтня внесли зміни до положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури Львова.

Відповідно до змін, тепер видачу транспортного засобу водію чи іншій уповноваженій особі здійснюватиме держпідприємство МВС «Львів-Інформ-Ресурси» за умови представлення технічного паспорта на машину або іншого документа, який підтверджує право власності чи право користування транспортним засобом, та пред’явлення відповідної копії протоколу про адмінправопорушення (у зв’язку з вчиненням якого було прийнято рішення про переміщення) з відміткою (дозволом) уповноваженої особи УДАІ МВС України у Львівській області про повернення авто, пише ZIK.

Крім того, водій повинен буде надати квитанцію про добровільну сплату відшкодування витрат за примусове переміщення авто й квитанцію про сплату послуг зі зберігання автомобіля на спецмайданчику.

Як зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, цим рішенням вони остаточно впорядковують діяльність евакуаторів у Львові.

Loading...