У Львові затримали двох чоловіків з гранатометами

Працівники ДАІ Львова на початку місяця на одній із вулиць міста затримали 54-річного жителя Львівської області та 33-річного жителя Тернопільської області, які перевозили в автомобілі цілий арсенал зброї. Про це 29 жовтня повідомили у відділі зв’язків із громадськістю ГУМВС України у Львівській області.

Чоловіки перевозили три гранатомети, повний цинк з патронами калібру 5,45 до автомата Калашникова, цинк з гранатами до гранатометів, одинадцять гранат РГД, шість гранат Ф-1, набої до різної зброї, прилади нічного бачення, оптичні приціли та ножі, пише zaxid.net.

За словами начальника ГУМВС України у Львівській області Дмитра Загарії, працівники ДАІ затримали зловмисників на одній з вулиць Львова.

«Затримані пояснили, що вони знайшли всю цю амуніцію у лісі, біля Львова», – розповів полковник міліції.

Правоохоронці Львівської області порушили щодо чоловіків кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України.

Керівництво ГУМВС України у Львівській області закликає громадян добровільно здавати незареєстровану зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої. В іншому випадку, зловмисники будуть притягнуті до кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Loading...