У Криму розпочався перепис населення

14 жовтня у Криму стартує перепис населення, який триватиме до 25 жовтня. Загалом кримчанам буде запропоновано відповісти на 33 питання, передає “Кримінформ“.

У анкеті необхідно буде вказати місце проживання людини, сімейний стан, національність, рівень доходів. Також переписувач заповнює анкету на приміщення, у якому проживає громадянин. Для тих, хто тимчасово проживає у Криму, передбачена спеціальна анкета, у якій, наприклад, можна вказати мету візиту та тривалість перебування.

При цьому опитуваний сам вирішує, відповідати чи ні на поставлені йому запитання. “Ми не вимагаємо пред’явлення паспорта і заповнюємо анкету виключно зі слів людини”, – розповіла журналістам співробітниця Кримстата Олена Твіровіч.

До проведення перепису на території Криму планується залучити 8000 осіб. Відповісти на питання жителі Криму зможуть не лише вдома, а й на спеціальних переписних пунктах. У Севастополі їх підготовлено 106. Тут до перепису привертають більше 1,5 тисяч осіб.

Для кожного переписувача передбачена заробітна плата в розмірі 13,2 тис. російських рублів. Всього на перепис у Криму із федерального бюджету виділено 387 млн російських рублів.

Останній офіційний всеукраїнський перепис населення у Криму проводився у 2001 році. За його даними, на той момент на півострові проживало 2,34 млн людей.

Дані Кримстата станом на 1 червня 2014 р. говорять про те, що чисельність постійного населення Криму становить 1,96 млн осіб, у тому числі 1,3 мільйона городян (62,2%) і 0,7 мільйона – сільських жителів (37, 7% від загального числа).

Чисельність населення Севастополя, за даними Севастопольстата на 1 серпня 2014 року, оцінюється у 385 тисяч людей.

Нагадаємо, в березні 2014 року Росія анексувала Крим і Севастополь в України.

Loading...