У Донецьк прибули російські найманці, – Тимчук

У Донецьк прибула група російських найманців, які пройшли підготовку в Криму, а в області з екс-міліціонерів створюють підрозділи для штурму аеропорту “Донецьк”. Такі дані групи “Інформаційний спротив” публікує Дмитро Тимчук у Facebook вранці 13 жовтня.

“У район Алчевська зафіксовано прибуття колони постачання з Росії з боєприпасами й спорядженням. Склад колони – мікроавтобуси “Газель” (раніше колони формувалися в основному з вантажних автомобілів “КамАЗ” і “ЗиЛ”), – повідомляє він.

“У Донецьк прибула група російських найманців (до 100 осіб), які пройшли підготовку в окупованому Криму. Група розбита на підрозділи, добре озброєна й оснащена”, – інформує Тимчук, пише УП.

Крім того, за даними ІС, у населених пунктах Донецької області терористи створюють “спецпідрозділи” з колишніх співробітників міліції.

“Завдання підрозділів – перекидання в Донецьк для участі в штурмі аеропорту. Відзначається повсюдне небажання місцевих екс-міліціонерів вступати в дані “спецпідрозділи”, – додає він.

При цьому в населених пунктах, підконтрольних терористам “ЛНР”, місцеві “правоохоронці” виїжджають лише на виклики за фактом убивств, щодо всіх інших подій місцевим жителям пропонують звертатися в “військові комендатури”, зазначає Тимчук.

Loading...