Терористи стягнули під Дебальцеве 3 тисячі бойовиків

Російсько-терористичні війська продовжують накопичення сил в районі Дебальцеве. В смузі Горлівка-Нікішине чисельність бандформувань перевищила показник в 3 тисячі чоловік, сюди ж перекинуто до 2/3 одиниць бронетехніки і артилерії, наявних у розпорядженні терористичної ДНР. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень  Дмитро Тимчук.

За даними Тимчука, в Луганській області закінчується ротація в підрозділах військ РФ і заходи щодо відновлення боєздатності ударних груп місцевих терористичних формувань. В районі Станиці Луганської йде “передача техніки” бойовикам від російських фахівців.

Також протягом останнього тижня серйозно зросли бойові можливості “бригади “Привид”(командир – А. Мозговий) за рахунок озброєння і техніки, перекинутої бойовикам росіянами.

В ДНР за допомогою прибулих з Росії фахівців ГРУ ГШ створено “підрозділ інформаційно-психологічної війни”. Основним завданням структури визнана робота з населенням територій, підконтрольних Києву, в першу чергу – в Луганській і Донецькій областях.

Loading...