Сили АТО переведені на посилений режим служби, – РНБО

У зв’язку з майбутніми парламентськими виборами в Україні підрозділи сил антитерористичної операції переведені на посилений режим несення служби.

На звільнених територіях Донбасу правоохоронці та представники спецслужб “посилили антитерористичні заходи, щоби завтра всі громадяни України змогли спокійно проголосувати”, повідомив на брифінгу речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки й оборони Андрій Лисенко, пише TВі.

“Зокрема в населених пунктах Донбасу відкриються виборчі дільниці, де зможуть віддати свої голоси близько 1,5 млн жителів області. Безпека громадянам і гарантії невтручання в процес волевиявлення будуть забезпечені на всіх етапах – під час голосування, підрахунку голосів і перевезення бюлетенів з виборчих ділянок в окружні виборчі комісії”, – додав спікер РНБО.

За словами голови Донецької облдержадміністрації Олександра Кіхтенка, безпеку виборців в зоні АТО забезпечуватимуть міліція і військовослужбовці. Організована система їх взаємодії між собою і з місцевими органами влади.

Нагадаємо, 26 жовтня, в неділю, відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України, у виборчій кампанії беруть участь 29 партій, а також 1401 мажоритарний кандидат.

Loading...