СБУ заперечує інформацію про розширення зони АТО

Радник голови СБУ Маркіян Лубківський заявив, що ні хто не збирається розширювати зону антитерористичної операції. Про це він написав у себе на сторінці в Facebook, пише «Преса України».

«Хочу всіх заспокоїти: жодного розширення не було, немає і не планується!», – заявив він.

«Навпаки, згідно з наказом, підписаним першим заступником голови СБУ – керівником центру АТО при СБУ Василем Грицаком, фактично територію АТО звужено з 14 вересня до двох українських областей – Донецької та Луганської, в той час як з 7 квітня вона охоплювала деякі райони Харківської області», – зазначив Лубківський.

«Хочу відзначити, що цей наказ ніяк не вплине на надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час проведення операції», – додав він.

Нагадаємо, раніше керівник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев’янко заявив, що Служба безпеки України найближчим часом СБУ оприлюднить нову карту зони АТО в яку будуть входити частина Донецької, частина Луганській, а так само можливо і частина Харківської області.

Loading...