СБУ: Всі дані ВКонтакте передаються у ФСБ

Служба безпеки України просить громадян відмовитися від використання російських соціальних мереж. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

“Ми переконані, що сьогодні російські соціальні мережі є елементом тиску і впливу на наших громадян. Ми стверджуємо з повною відповідальністю, що та ситуація, яка мала місце з українськими військовослужбовцями і з українськими “строковиками”, вона була підтримана саме в мережі “ВКонтакте”, – сказав він, пише ZN,UA.

“Ми просимо всіх українців, всіх наших громадян бути обережними, не користуватися цими мережами, тому що в даний момент, в цій ситуації вони є елементом інформаційної війни проти України”, – заявив Лубківський.

Як повідомлялося, соціальна мережа “ВКонтакте” стала першим серед російських інтернет-майданчиків, яка офіційно почала передавати ФСБ дані і листування користувачів.

Нагадаємо, в квітні 2013 року “ВКонтакте” заявила, що засновник мережі Павло Дуров залишає посаду гендиректора компанії. Своє рішення засновник “ВКонтакте” пояснив тим, що йому не вистачає свободи дій після зміни акціонерів. Через акціонерний конфлікт процес затвердження голови “ВКонтакте” постійно відкладався.

Як повідомлялося, одна з найбільших російських інтернет-компаній Mail.ru Group оголосила про покупку 48,01% соціальної мережі “ВКонтакте”, сума угоди склала 1,47 млрд доларів.

Loading...