СБУ трусить «Укрзалізницю»: уже знайшли понад 7 млн грн та $1 млн

СБУ спільно з Генпрокуратурою провела 19 обшуків в офісах Державної адміністрації залізничного транспорту. Про це повідомляє голова СБУ Валентин Наливайченко.

За його словами, в результаті обшуків СБУ вилучила понад семи мільйонів гривень і один мільйон доларів готівкою.

“У Державній адміністрації залізничного транспорту України роками діяв синдикат по відмиванню грошей. Його небезпека в тому, що кожен залізничний вокзал, кожне підприємство-постачальник залізниці, страхові компанії – все це було збудовано злочинцями влади в єдину систему відмивання та розкрадання коштів державного підприємства”, – наголосив Наливайченко, пише ТВі.

Він також додав про деталі спільно спланованої спецоперації СБУ і ГПУ.

“Більше 100 співробітників протягом одного дня зрізали верхівку такого синдикату. Під час обшуків, тільки в одного з керівників підприємства, в тому числі в приватних будинках і гаражах, слідчими задокументовано та вилучено понад сім мільйонів гривень і понад одного мільйона доларів готівкою, а також офшорна документація, яка свідчить про існування дійсно великого злочинного механізму”, – зазначив голова СБУ.

Нагадаємо, що у вересня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк ініціював перевірку фінансово-господарської діяльності “Укрзалізниці”.

Loading...