Садовий став носієм “золотої акції”, – політолог

Лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий здатен забезпечити лобіювання інтересів Львова та Львівщині. Про це 28 жовтня під час прес-конференції розповів політолог Ігор Танчин.

“Нині мер Львова став носієм цієї “золотої акції”. Він отримав понад 30 депутатів у парламенті, а отже у ньому зацікавлений і президент, і прем’єр-міністр. Ось вам і львівське лобі. Просто нині є можливість вирішити багато питань, які стосуються Львова. Інша річ, якщо країна бідна, то місто не може бути заможним”, – сказав Ігор Танчин, пише Гал-інфо.

Нагадаємо, що за результатами опрацювання 95,03% електронних протоколів дільничних виборчих комісій, перше місце утримує “Народний фронт”, який наразі набрав 22,22% голосів виборців. На другій позиції незмінно залишається “Блок Петра Порошенка” – 21,82%. Трійку лідерів замикає “Самопоміч” із 11,02%.

До парламенту також проходять “Опозиційний блок” (9,29%), “Радикальна партія Олега Ляшка” (7,44%) та “Батьківщина” (5,69%). Не долає поки 5%-ий бар’єр “Свобода”, яка має 4,73%. Інші партії набрали менше 4%.

Loading...