Румунія зупинила НПЗ російського «Лукойлу» на своїй території

Влада Румунії наказала зупинити роботу нафтопереробного заводу в рамках проведення слідчих заходів. Зупинка виробництва на НПЗ “Петротел-Лукойл” ставить під загрозу функціонування всього виробничого ланцюжка “Лукойлу” в Румунії. Це випливає з офіційної заяви надзвичайного і повноважного посла Росії в Румунії Олега Мальгінова.

2 жовтня румунська поліція провела обшук на заводі. Прокурори антикорупційного управління в супроводі озброєного спецназу вилучили бухгалтерські документи, виставивши пости на території.

Як повідомили журналістам у Національній антикорупційній поліції, “дії проведено у рамках розслідування щодо ухилення від податків і відмивання грошей, збиток від яких оцінюється в 200 млн євро”, пише Прайм.

У “Лукойлі” підтвердили факт перевірки НПЗ в Плоєшті. Прес-секретар компанії Віталій Матушкін заявив, що незважаючи на перевірки завод працює в штатному режимі. Компанії Lukoil Europe Holdings, що входить до російської групи “Лукойл”, належить 97,1% статутного капіталу заводу в Плоєшті. У Румунії група володіє мережею з 300 заправних станцій.

Loading...