Російського журналіста Євгена Кисельова не впустили до України

Російського громадянина, ведучого програми “Чорне дзеркало” на телеканалі “Інтер” Євгена Кисельова не впустили до України.Про це заявив сам Кисельов, повідомляє “Телекритика“.

“Я думаю, що хтось намагається заочно зі мною розквитатися”, – заявив він.

За його словами, йому заборонили в’їзд до України на підставі рішення Служби безпеки України від 12 вересня.

“Зараз я перебуваю в аеропорту “Бориспіль”. Співробітники прикордонної служби повідомили мені, що мені заборонено в’їзд до України. Вони не можуть мені пояснити, чому. Мені сказали, що з цього приводу є якесь рішення Служби безпеки України, прийняте ще 12 вересня”, – повідомив Кисельов.

Він пояснює, що після повернення з відпустки у серпні весь час був у Києві і лише нещодавно з’їздив закордон до лікарів.

“За весь цей час я жодного разу не чув ні про які рішення СБУ. Більш того, 16 жовтня я отримав у Державній міграційній службі продовження дозволу на проживання в Україні”, – розповів журналіст.

Кисельов уже протягом години перебуває в транзитній зоні аеропорту “Бориспіль” та очікує на юридичну підтримку. Він каже, що його можуть депортувати або в Росію, або в європейську країну, звідки він приїхав, хоча саме зазначає, що не планував повертатися в Росію.

Він наголосив, що живе і працює в Україні не як гастролер, а вже 6,5 років – з весни 2008 року.

“Завжди мав дозвіл на роботу. Із цих шести з половиною років п’ять з половиною працюю на телеканалі “Інтер”. Досі ніяких питань до мене ні в кого не виникало”, – зазначив журналіст.

Тож він не розуміє, у чому річ: “Я гублюся в здогадках. Можливо, є якісь впливові недоброзичливці, яким не подобається те, що я роблю як журналіст”.

Кисельов не відкидає, що заборона на в’їзд може бути пов’язана з останнім ефіром “Чорного дзеркала” і розбором ситуації в Іловайську.

На його думку, з ним хтось намагається розквитатися.

“Я сподіваюся, що це непорозуміння. Раптом мене переплутали з моїм навіть не однофамільцем – Дмитром Кисельовим, раптом якась помилка пройшла в документах. Хоча я, правду кажучи, в такі помилки не вірю. Я думаю, що хтось намагається заочно зі мною розквитатися”, – заявив він.

Кисельов каже, що завжди стояв на стороні України і не загрожує національній безпеці.

Loading...