РНБО: На Донбасі оголошений режим припинення вогню

На Донбасі з 18:00 вівторка, 7 жовтня, знову оголошений “режим тиші”, повідомляє Інформаційний центр Ради національної безпеки і оборони України (РНБО).

Режим припинення вогню оголошений згідно з досягнутими домовленостями. “З 18:00 знову оголошений так званий “режим тиші”, під час якого в зоні антитерористичної операції (АТО) повинні бути припинені бойові дії і обстріли”, – зазначили у РНБО.

У відомстві підкреслили, що за останні дві доби робоча група Спільного центру між представниками України, ОБСЄ та Росії неодноразово фіксувала порушення режиму припинення вогню, зокрема, з боку сепаратистів, пише Кореспондент.

“По кожному випадку такого порушення тристороння група складає відповідний протокол, в якому фіксується місце, час, і інтенсивність обстрілу, а також – сторона, яка цей обстріл вчинила”, – підкреслили в РНБО.

Нагадаємо, що раніше спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив, що Україна веде переговори з керівництвом Росії про припинення вогню на Донбасі.

5 вересня на переговорах у Мінську була досягнута домовленість про припинення вогню на Донбасі. 19 вересня сторони домовилися про перемир’я. Незважаючи на це, позиції сил АТО постійно зазнають обстрілу. Також, незважаючи на перемир’я, сепаратисти продовжують спроби взяти штурмом аеропорт Донецька.

7 жовтня головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що з початку дії режиму припинення вогню на Донбасі загинуло 64 українських військових, ще 346 зазнали поранень.

За його словами, більшість загиблих, а саме 52 людини – військовослужбовці Збройних сил країни. Решта – службовці із Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, Нацгвардії та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Loading...