Путін і Меркель поки не змогли зустрітися у Мілані

Зустріч Володимира Путіна з німецьким канцлером Ангелою Меркель, яка мала відбутися у четвер ввечері на форумі “Азія-Європа”, перенесено, повідомив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

“Зустріч не відбувалася у заздалегідь узгоджений час через значне зрушення графіка” – повідомив Дмитро Пєсков російському агентству ТАСС.

У середу канцлер Німеччини заявляла, що має намір поговорити з Путіним на тему України, пише BBC.

Володимир Путін у четвер перебував у столиці Сербії, а ввечері прилетів у Мілан на форум “Азія – Європа”, який проходить 16-17 жовтня.

Прес-секретар російського президента висловив надію, що до кінця дня вдасться узгодити новий час зустрічі Володимира Путіна та Ангели Меркель.

На питання про те, чи відбудеться зустріч президента РФ з українським колегою Петром Порошенком, Дмитро Пєсков відповів, що “остаточно відомо буде завтра”.

Водночас Петро Порошенко та канцлер Німеччини Анґела Меркель вже зустрілися у Мілані, й обговорили важливість припинення вогню на сході України.

Прес-служба президента України повідомляє, що політики говорили про необхідність збільшення місії ОБСЄ, яка має проводити моніторинг на українсько-російському кордоні, а також про її краще технічне забезпечення.

Loading...