Президент звільнив голову Держприкордонслужби

Микола Литвин

Президент України Петро Порошенко звільнив Миколу Литвина з посади голови Державної прикордонної служби України. Відповідний указ № 757/2014 від 6 жовтня 2014 року опублікований на сайті голови держави.

«Звільнити Литвина Миколу Михайловича з посади голови Державної прикордонної служби України», – йдеться в документі, пише zaxid.net.

Нагадаємо, 3 жовтня під час перебування у Львові президент Петро Порошенко заявив, що вирішив підписати указ про звільнення голови ДПС Миколи Литвина.

Український лідер також заявив, що має намір підписати прийнятий Верховною Радою закон про люстрацію.

Нагадаємо, що через можливу люстрацію в Державній прикордонній службі (ДПС) почали звільнятися вищі керівники. Джерело у відомстві поінформувало, що під звільнення підпадає понад 100 представників ДПС.

3 жовтня президент Петро Порошенко заявив, що вирішив підписати указ про звільнення голови ДПС Миколи Литвина. Тоді ж Порошенко заявив, що підпише закон про люстрацію.

Додамо, що Микола Литвин очолював прикордонну службу з листопада 2001 року. Зокрема, 12 листопада 2001 року указом президента України він був призначений головою Державного комітету у справах охорони державного кордону – командувачем прикордонних військ, а 31 липня 2003 року президент Леонід Кучма призначив Литвина головою Державної прикордонної служби.

Loading...